Корпоративні
«Програми страхування»
Забезпечте захист і безпеку Вашим співробітникам!
Зв'язатися з консультантом

Корпоративні програми страхування життя і здоров'я персоналу - звичайна практика в розвинених країнах Європи і світу.

Наявність страхового захисту або пенсійної програми у співробітника підприємства є істотною частиною соціального пакету і вигідно відрізняє такого роботодавця від інших конкурентів на ринку праці.

Переваги корпоративної програми:

☂  Залучення висококваліфікованих фахівців і зменшення «плинності» кадрів (соціальний пакет)

☂Фінансова допомога вашим співробітникам і членам їх сімей при настанні страхових подій

☂Підвищення авторитету роботодавця і лояльності персоналу

☂Стимул для підвищення ефективності роботи співробітників

☂Розвиток корпоративної культури

☂Поліпшення іміджу компанії в очах вітчизняних і зарубіжних партнерів

☂Фінансові переваги (оптимізація витрат, податкові пільги)

Як підвищити продуктивність роботи співробітників?

Це питання вічне, і над його рішенням постійно займається команда HR. Західні компанії вже більше 30 років практикують корпоративне комплексне страхування своїх співробітників. В Україні такий вид захисту персоналу використовується в міжнародних компаніях, але з кожним днем вітчизняні фірми і великі корпорації все частіше звертаються до комплексної програми страхування персоналу.

Forte Life Insurance з 2005 року успішно працює на страховому ринку України, Польщі, Білорусі, Росії та Казахстану. Нашу програму корпоративного страхування використовує більше 30 компаній.

Ми пропонуємо три корпоративні програми страхування:

☂Колективний захист (страхування співробітників підприємства від нещасного випадку + колективне накопичувальне страхування життя)

☂Пенсійне накопичувальне страхування з вибором ризиків

☂Ризикове страхування життя

Перші дві програми відносяться доНакопичувального страхування життя з вибором ризиків. Суть такої програми полягає в захисті здоров'я і життя від критичних хвороб і травм (є вибір ризиків) з одночасним накопиченням коштів. Тобто по закінченню терміну договору (від 3 до 10 років) ваш працівник отримує додатковий бонус у вигляді накопичених страхових внесків (додаткова пенсія) з додатковим інвестиційним доходом СК «Форте Лайф». Такий тривалий термін програми з обов'язковим фінансовим бонусом є відмінним стимулом для тривалої і ефективної роботи ваших співробітників.

Третій варіант корпоративного страхування - Страхування ризиків життя з набором додаткових опцій по критичним захворюванням і травмам. Ця програма заключається на рік, має невисоку вартість і по закінченню терміну договору внесені кошти не накопичуються, а згорають.

У компанії є досвід і можливість створення спеціальної корпоративної страхової програми за запитом керівництва підприємства. Ми дорожимо кожним нашим клієнтом.

Варіанти додаткових опцій за програмами корпоративного страхування ви можете вибрати зі своїм особистим менеджером, залишивши заявку на нашому сайті.

Соціальний пакет, що включає страхування життя співробітників з одночасним накопиченням капіталу, - це запорука успішної і продуктивної роботи вашого персоналу!

Розрахувати страховий поліс

Розрахувати

Сплатити страховий поліс

Сплатити