Фінансова стабільність

2018 рік для СК «Форте Лайф» став одним з найважливішим для компанії. Ми модернізували корпоративний стиль, створили та успішно запустили новий сайт, закінчуємо розробку сучасного особистого кабінету клієнта. Більш того, СК «Форте Лайф» прийняла на обслуговування частину клієнтського портфелю СК «Класік Страхування Життя». Це вже четверта компанія, діючі портфелі якої приймає Forte Life Insurance. Кінець року відзначився головною подією – відкриттям тренінгового центру, на базі якого наші партнери мають змогу проводити внутрішні лекції та семінари, а також вдосконалювати свої знання програм страхування СК «Форте Лайф».

Фінансові показники СК "Форте Лайф" станом на 05.2019

 
17 млн.грн
Статутний
капітал
 
44,1 млн.грн
Перевищення нормативу
платоспроможності
 
212,5 млн.грн
Активи
компанії
 
163,9 млн.грн
Резерви
 
19 618
Кількість
клієнтів
Страхові премії (млн. грн.)
 
2017г.2018г.
Страхові виплати (млн. грн.)
 
2017г.2018г.
Структура розміщення страхових резервів
 
Інвестиційний дохід (%)
 
2017р.2018р.

Інвестиційний дохід - це дохід, отриманий на договір страхування життя від розміщення коштів математичних резервів. Інвестиційний дохід складається з Ґарантованого доходу, ставка якого застосовується у розрахунках страхового тарифу та додаткового інвестиціійного доходу, який визначається за підсумками інвестування коштів резервів за рік.

Резерви розміщені:
у банках, кредитний рейтинг кожного становить згідно національної рейтингової шкали не нижче "А-" ОВГЗ - з погашенням у 2018 році

Нерухомість - в містах Києві, Одесі, Полтаві, Дніпрі

Розрахувати страховий поліс

Розрахувати

Оплатити страховий поліс

Оплатити