Фінансова стабільність

Страхова компанія Forte Life Insurance за 15 років роботи впевнено демонструє зростання у всіх напрямках діяльності. У 2020 році добре попрацювали усі канали продажу страхових програм «Форте Лайф» - банки, брокери, власна агентська мережа, тому кількість страхових платежів у порівнянні з 2019 роком зросла удвічі! Значно збільшилися Активи й Резерви компанії, виросла кількість клієнтів, - така динаміка свідчить про правильну стратегію розвитку компанії «Форте Лайф».

Одним із здобутків компанії 2020 року вважаємо запуск у роботу мобільного додатку СК «Форте Лайф», який забезпечує повний цикл онлайн-страхування життя та миттєвий продаж продукту. У 2021 році компанія планує розширити онлайн-продаж і вийти на новий рівень сервісного обслуговування. Функції Тренінгового центру також розширилися, адже на його базі агенти власної агентської мережі та партнери страхової компанії мають можливість на безоплатній основі проводити тренінги для своїх співробітників.

Завдяки правильно розробленій стратегії розвитку СК «Форте Лайф» входить наразі до ТОП-10 найкращих компаній України.

Фінансові показники СК "Форте Лайф" станом на 30.09.2021

 
17 млн.грн
Статутний
капітал
 
14,8 млн.грн
Перевищення нормативу
платоспроможності
 
285,7 млн.грн
Активи
компанії
 
211,2 млн.грн
Резерви
 
38668
Кількість клієнтів
Страхові премії (млн. грн.)
 
2017г.2020г.
Страхові виплати (млн. грн.)
 
2017г.2020г.
Структура розміщення страхових резервів
 

Резерви розміщені:
у банках, кредитний рейтинг кожного становить згідно національної рейтингової шкали не нижче "А-" ОВГЗ - з погашенням у 2018 році

Нерухомість - в містах Києві, Одесі, Полтаві, Дніпрі

Розрахувати страховий поліс

Розрахувати

Оплатити страховий поліс

Оплатити