Фінансова стабільність

У 2019 році в СК "Форте Лайф" був створений і успішно запущений особистий кабінет клієнта, де можна подивитися всю інформацію про договори страхування, сформувати квитанцію або змінити особисті дані. Також, стартував проект власної агентської мережі, для яких IT відділ розробив модернізований кабінет агента, де можна бачити і аналізувати роботу всієї структури. 

Функції Тренінгового центру розширилися, адже на його базі щоденно проводяться коучі від бізнес-тренера СК "Форте Лайф". Партнери нашої страхової компанії мають можливість на безоплатній основі проводити тренінги для своїх співробітників.

Фінансові показники СК "Форте Лайф" станом на 10.2020

 
17 млн.грн
Статутний
капітал
 
9,3 млн.грн
Перевищення нормативу
платоспроможності
 
257,0 млн.грн
Активи
компанії
 
192,5 млн.грн
Резерви
 
27468 Кількість
клієнтів
Страхові премії (млн. грн.)
 
2017г.2018г.
Страхові виплати (млн. грн.)
 
2017г.2018г.
Структура розміщення страхових резервів
 
Інвестиційний дохід (%)
 
2017р.2018р.

Інвестиційний дохід - це дохід, отриманий на договір страхування життя від розміщення коштів математичних резервів. Інвестиційний дохід складається з Ґарантованого доходу, ставка якого застосовується у розрахунках страхового тарифу та додаткового інвестиціійного доходу, який визначається за підсумками інвестування коштів резервів за рік.

Резерви розміщені:
у банках, кредитний рейтинг кожного становить згідно національної рейтингової шкали не нижче "А-" ОВГЗ - з погашенням у 2018 році

Нерухомість - в містах Києві, Одесі, Полтаві, Дніпрі

Розрахувати страховий поліс

Розрахувати

Оплатити страховий поліс

Оплатити