Запитання від клієнтів

1. Що робити, якщо стався страховий випадок?

Якщо стався страховий випадок, необхідно протягом 5 робочих днів повідомити про це до Центрального офісу СК «Форте Лайф» за телефоном +38 044 591 19 58 або написати на електронну пошту office@forte-life.com.ua. Більш детально про наступні кроки читати ТУТ

2. Чи можна внести зміни у договір? Як внести зміни до страхового полісу?

Клієнт може внести зміни в договір страхування життя, надіславши до Центрального офісу СК «Форте Лайф» заяву, завірену підписом Страхувальника, в якій визначені види та обсяг змін. Всі фінансові зміни за договором страхування життя вносяться у річницю дії (заява надсилається за 30 календарних дней до річниці). Заява на внесення змін знаходиться ТУТ.

3. Коли можна припинити дію договору та забрати гроші?

Згідно Правил СК «Форте Лайф», після 3-х років дії та оплати договора страхування життя, Клієнт може ініціювати дострокове припинення його дії, надавши до Центрального офісу СК «Форте Лайф» заяву, завірену підписом Страхувальника та пакет документів..

4. Які документи потрібно надати для виплати, якщо закінчився термін дії договору?

  • Заява на виплату, завірена Вигодонабувачем (додається)
  • Оригінал паспорта та ІНН Вигодонабувача
  • Документи, що підтверджують особу Застрахованої особи
  • Оригінал полісу з Додатками до нього
  • Банківські реквізити Вигодонабувача
  • Підтвердження факту дожиття Застрахованої особи (Застрахована особа може особисто засвідчити факт дожиття в ЦО СК або надати нотаріально завірений факт дожиття)

 

5. Які гарантії надає Forte Life Insurance?

Forte Life Insurance працює в рамках чинного законодавства України; надає контролюючим органам подекадну, щоквартальну та річну звітність; проходить щорічний аудит; співпрацює з надійним партнером з управління активами – КУА «ДМ Капітал».

6. Де можна побачити звітність страхової компанії?

Фінансова звітність компанії міститься на сайті СК «Форте Лайф» у відповідному розділі 

7. Чи надійна компанія «Форте Лайф»?

Так

8. Наскільки надійним є інвестування в СК?

Згідно Законодавства, СК має право розміщати резерви з врахуванням прибутковості, диверсифікации та ліквідності в напрямки, які чітко визначені Нацкомфіпослуг . Розміщення резервів своїх Кліентів СК «Форте Лайф» довірила професіоналу в галузі інвестування – КУА «ДМ Капітал». Більше інформації про КУА «ДМ Капітал» http://dmcapital.com.ua/

9. Де можна подивитись дохідність компанії?

Дохідність Компанії публікується в фінансовій звітності на сайті СК «Форте Лайф»