Програма
“Forte Kids”
Гарантована основа для фінансової незалежності дитини в майбутньому.
Зв'язатися з консультантом

Страхова програма “Forte Kids” – комплексний захист дитини

Програма «Forte Kids» надає ефективний страховий захист дитині, а також фінансову допомогу родині в непередбачених ситуаціях з одночасним накопиченням коштів, що в результаті забезпечує:

✔ Фінансовий захист дитини в разі втрати батьків або їх непрацездатності

✔ Фінансовий захист сімейного бюджету в разі захворювання дитини або травматичного пошкодження

✔ Накопичення коштів до певного терміну (закінчення школи, вузу, початок власного бізнесу)

Страховий захист за програмою “Forte Life”:

20
лет
Термін дії договору
10 000
грн.
Річний внесок
697 288
грн.
Ваші гроші з інвестдоходом в кінці Договору

Особливості продукту

✔ Страхуємо в віці - від 0 до 20 років

✔ Термін дії договору - від 10 до 30 років

✔ Виплата страхової суми з інвестдоходом по закінченню дії Договору.

✔ Комплексний захист Дитину, а також фінансова допомога сім'ї в непередбачених обставинах

 

В яких випадках передбачені виплати?

Дожиття Застрахованої особи до закінчення строку дії Договору страхування

Смерть Застрахованої особи, яка настала під час дії Договору страхування

Смерть Страхувальника, яка настала під час дії Договору страхування

Опція звільнення Страхувальника – фізичної особи від сплати страхових внесків у випадках: стійкої втрати працездатності Страхувальника (встановлення інвалідності І групи) або смерті Страхувальника за цим Договором, протягом періоду сплати страхових платежів (діє з 18 до 59 повних років).

* Всі конкретні умови страхування містяться в Правилах страхування, додаткових умовах до них, умовах договорів страхування.

Сплатити страховий поліс

Оплатити

 

Всім відомо про те, що діти ‒  наше майбутнє і гідне продовження. Саме для них ми намагаємось зберегти навколишнє середовище, культуру, традиції, мову, врешті-решт, державу. Майбутнє покоління є визначальним індикатором здобутків, невдач та перемог. Ми мріємо дати нашим дітям найкращу освіту, виховання, розвиток та впевненість у завтрашньому дні. 

Тому вже зараз, у цей момент, у цю секунду ви робите вибір, як саме допомогти своїй дитині стати успішною, фінансово забезпеченою людиною та реалізувати власні мрії.     

Унікальна програма “Forte Kids” дає можливість захистити дитину від непередбачених ситуацій  з одночасним накопиченням коштів, сума яких додатково збільшиться за рахунок Ґарантованого інвестдоходу СК “Форте Лайф”.

Ця програма страхування займає лідерські позиції з продажу страхових продуктів у компанії. Відповідальні батьки з перших днів життя дитинки вже думають про те, яким буде їхнє дитя через 10 чи 20 років.

Програма  накопичувального страхування “Forte Kids” - найбільш оптимальний й вигідний страховий продукт для вашої дитини.

Забезпечуючи фінансову підтримку на випадок критичного захворювання або травмування, батьки одночасно накопичують свої внески, сума яких по закінченню терміну дії договору може бути направлена  на навчання в європейському університеті або на оплату весільних урочистостей. А ,можливо, накопичені кошти допоможуть  вашому дорослому нащадку розпочати власний бізнес?