Основний вид діяльності «СК« ФОРТЕ ЛАЙФ»- добровільне страхування життя, безстрокова ліцензія Нацфінпослуг на право здійснення діяльності АЕ № 284268.

ПрАТ «СК" ФОРТЕ ЛАЙФ» працює на ринку страхування життя України з 2005 року, що є одним з основних показників її стабільності і надійності. Страхова компанія входить до складу Групи компаній зі 100% українським капіталом. У неї також входять недержавний пенсійний фонд «Пенсійний капітал».

Ліцензія компанії

З 2010 року почався активний розвиток компанії. За рік «Форте Лайф» увійшла в ТОП-10 кращих компаній України, згідно з рейтингом Insurance TOP. За такий короткий час ще жодній компанії не вдавалося досягти такого успіху! Високі рейтинги забезпечила унікальна програма соціального спрямування під назвою «11», що надає можливість придбати житло за допомогою накопичувального полісу страхування життя - без оформлення кредиту, без комісії і відсотків.

На даний момент десятки клієнтів компанії живуть в своїх будинках, завдяки ексклюзивній страховійпрограмі «11»

Всі продукти СК «ФОРТЕ ЛАЙФ» є ексклюзивними, оскільки вони розроблені завдяки швидкому реагуванню на потреби та побажання Клієнтів. Деяким страховим продуктам немає аналогів на ринку страхування життя.

Компанія з 2010 року успішно працює на страховому ринку країн СНД, обслуговуючи клієнтів з Білорусі, Росії, Казахстану, Литви, Грузії. У березні 2017 року в компанію влилися клієнти з Польщі, що значно розширило Територію бізнесу «Forte Life Insurance»!

Свидетельство компании

ПрАТ СК «ФОРТЕ ЛАЙФ» цінує кожного Клієнта, забезпечуючи йому надійний захист і впевненість у майбутньому.