Програма
«Леді лайф»
Захист жінки та немовляти з одночасним накопиченням капіталу
З’язатись з консультантом

Програма «Леді Лайф»

Іноваційна програма комплексного страхового захисту жінки, що повноцінно захищає жіноче здоров’я з одночасним накопиченням коштів (з Ґарантованим та додатковим інвестиційним доходом)

Програма «Леді Лайф» забезпечить надійний захист і жінки, і немовляти!

Для вас, жінки!

5
років
Min термін дії Договору
240 000
грн.
Виплата у випадку патології
39
років
Вік, до якого діє захист

Особливості продукту

✔ У період дії договору жінка отримує захист на випадок патологій, що виникають під час вагітності і

✔ Жінка отримує страхові виплати на відновлення здоров’я у випадку травматичних пошкоджень, інвалідності та інших порушень здоров’я я

✔ У програмі «Леді Лайф» фінансово захищена і майбутня мама, і її немовля!

 

У яких випадках передбачені виплати?

У програмі «Леді Лайф» передбачений необхідний захист для жінки у випадку таких критичних захворювань : інфаркт, інсульт, системна червона волчанка, онкологія, ниркова недостатність.

У випадку Травматичних пошкоджень та опіків

Подвійна або потрійна виплата у випадку «Смерті в результаті ДТП»

Накопичення капіталу для реалізації амбційних планів жінки

* Всі умови страхування містяться в Правилах страхування, додаткових умовах до них, умовах договорів страхування.

Оплатити страховий поліс

Оплатити

 

Наші жінки на все готові заради своєї родини, дітей, досягнення мети. Але бувають такі моменти у житті, коли будь-яке емоційне навантаження зразу ж відображається на здоров’ї берегині домашнього вогнища. Програма страхування «Леді Лайф» потурбується про такі неприємні ситуації заздалегідь. Ми знаємо , що з кінця 2017 року в Україні розпочалось введення медичної реформи, що збільшить вартість лікування навіть у державних лікарнях.Програма страхуваня «Леді Лайф» - це надійна підтримка здоров’я жінок та їхніх немовлят! Більш того, ви не тільки отримуєте обов’язкову страхову виплату в результаті непередбачених травм чи хвороб, а й накопичуєте при цьому ваші внески, створюючи власний капітал для здійснення майбутніх планів. Можливо, ця сума після закінчення терміну дії договору стане успішним стартом для здійснення мрії вашої майже дорослої дитини. А може й мама, стомившись від домашніх клопотів, розпочне власний start up?

Що таке накопичувальне страхування?
Ми знаємо, що ви розумієте необхідність підтримки здоров’я у непередбачених випадках. Ви можете придбати медичне страхування терміном на один рік. Такі програми пропонують багато компаній, які співробітничають з приватними клініками. Якщо болить зуб або з’явилась нежить, ви телефонуєте за спеціальним номером, швидко вирішуючи свою проблему. Але вартість таких послуг часто завищена, до того ж щороку потрібно купувати таке страхування знову, а невикористані кошти ніхто не повертає.
Накопичувальний страховий захист жінок за програмою «Леді Лайф» — це не тількт фінансова підтримка на випадок серйозних захворювань, таких як інфаркт, інсульт, онкозахворювання та інші або травматичних ушкоджень, а й значний капітал у майбутньому.

Звичайно, не хочеться думати про проблеми, але ніхто не застрахований від життєвих несподіванок. Не хочеться думати про негаразди, та ніхто не знає, які неочікувані ситуації можуть несподівано виникнути. 
Розглянемо більш детально накопичувальне страхування життя.

- Програма «Леді Лайф» гарантує обов’язкові страхові виплати на випадок патології вагітності або плоду.
- При встановленні інвалідності I, II, III групи застрахована особа отримує повну суму виплати
- Після закінчення терміну дії договору Клієнт отримує повну суму внесків + додатковий інвестиційний дохід СК «Форте Лайф»
- Клієнт має можливість обрати ризики та опції страхової програми
- У випадку «Смерті в результаті ДТП» сума страхової виплати збільшується вдвічі або втричі.

Шановні жінки! Forte Life Insurance піклується про ваше здоров’я та самопочуття. На жаль, не найкраще екологічне оточення , пов’язане з техногенними аваріями, загазованістю повітря тощо, несуть велику загрозу людству . З кожним роком збільшується кількість хворих, на лікування яких потрібні значні кошти.
. Страховий поліс для жінок «Леді Лайф» позбавить вас від пошуків необхідних коштів у критичній ситуації.

Запитання наших клієнтів:
 


- Чи отримаю я виплату, наприклад, за травматичне ушкодження через місяць після отримання виплати по хворобі?
....Так, ваш поліс діє до закінчення терміну дії договору. Виплати отримаєте і в першому, і в другому випадку.