Мистецтво створювати майбутнє!
Для тих, у кого великі плани

 

 

Шановні партнери, консультанти та директори!

"Щоденне спілкування робить нас на крок ближчими до нашої спільної мети – ефективної та результативної співпраці з кожним брокером, кожною структурою, з кожним директором чи менеджером, з кожним фінансовим консультантом. Велика шана і вдячність за ваш професіоналізм, готовність працювати на різних територіях, цілодобово, за будь-яких умов, у час реформ та змін. Допомога людям у страховій сфері є дуже важливою роботою, адже ми з вами в якійсь мірі виконуємо соціальну функцію держави і на нас лежить велика відповідальність – страховий захист клієнтів від різноманітних непередбачуваних життєвих подій. ....."  детальніше

Заступник Генерального директора СК "Форте Лайф"

Назаренко Олена

 

Компанія ПрАТ «Страхова компанія «ФОРТЕ ЛАЙФ» висловлює Вам свою повагу та вдячність за плідну співпрацю!

У процесі своєї діяльності Компанія прийняла на обслуговування клієнтські портфелі чотирьох великих страхових компаній, що стало каталізатором для нового етапу розвитку Компанії.

Одним з пріоритетних напрямків подальшого розвитку Компанії стало вагоме інвестування з метою удосконалення операційної системи. Раніше облік в компанії здійснювався таким чином, що значна кількість операцій дублювалась у кількох облікових системах прийнятих на обслуговування компаній.

 

З 01.12.2018 року ПрАТ «Страхова компанія «ФОРТЕ ЛАЙФ» анонсує технічний, а з 01.01.2019 р. повний запуск нової операційної системи, яка дозволить:

☑покращити оперативність ведення обліку договорів страхування та клієнтський сервіс компанії;

☑увійти в свій Особистий кабінет з метою отримання повної та достовірної інформації щодо договорів страхування, їхнього статусу, терміну внесення платежів, викупних сум, інвестиційного доходу та ін..;

☑придбати страховий договір on-line;

☑забезпечити додатковий сервіс для VIP клієнтів .

 

І ще одна важлива новина 2018 року від ПрАТ «Страхова компанія «ФОРТЕ ЛАЙФ» :

ми відкриваємо Тренінг-Центр для навчання наших партнерів.

 

Компанія зацікавлена в підвищенні кваліфікації фінансових консультантів, ефективності та продуктивності їхньої роботи. Тренінг-Центр сприятиме регулярному інформуванню партнерів щодо новин страхового ринку та страхових програм компанії, навчатиме техніці продажу та адмініструванню, надасть можливість почути лекції досвідчених лекторів та брати участь у тренінгах спеціалістів міжнародного рівня.

Ми й надалі будемо розвиватися, покращувати клієнтський сервіс, зміцнюючи свої позиції на страховому ринку України!

 

О.А. Кулєшин

Генеральний директор

ПрАТ «Страхова компанія «ФОРТЕ ЛАЙФ»