Програма
«Життя»
Накопичувальна страхова програма для дорослих та дітей з великим вибором ризиків
З’язатись з консультантом

Страхова програма «Життя» - лідер продажу!

Комплексна програма «Життя» надає ефективний страховий захист Клієнту, а також фінансову допомогу родині у непередбачених обставинах, з одночасним накопиченням коштів (плюс інвестиційний дохід), що забезпечує:

✔Успішний старт ваших дітей у доросле життя

✔Фінансову підтримку родини у випадку втрати годувальника

✔Страхову виплату в період захворювання або травматичного ушкодження

✔Накопичення коштів на потреби родини (подорожі, освіта дітей, купівля авто чи нерухомості)

✔Впевненість у завтрашньому дні

Програма «Життя» забезпечить надійний захист вашій родині на довгі
роки і зробить ваше життя спокійним та щасливим!

Страховий захист за програмою «Життя»:

10
років
Термін дії Договору
10 000
грн.
Річний внесок
160 000
грн.
Ваші кошти з інвестдоходом у кінці Договору

Особливості продукту

✔Страхуємо у віці від 0 до 60 років

✔Термін дії договору – від 3 до 30 років

✔Виплата страхової суми з інвестдоходом по закінченню Договору

✔Фінансовий захист родини в результаті страхового випадку «Смерть» або «Смерть в результаті нещасного випадку»

✔Потрійний фінансовий захист сім"ї при настанні страхового випадку «Смерть в результаті ДТП» (300%)

 

У яких випадках передбачені виплати?

Ґарантована страхова виплата при появі критичних захворювань: інфаркт міокарда, інсульт, рак, аортокоронарне шунтування, ниркова недостатність, трансплантація життєво важливих органів

Фінансова виплата при встановленні «Інвалідності І групи» або «Інвалідності І, ІІ, ІІІ групи в результаті нещасного випадку»

Страхова виплата при появі непередбачених Травматичних ушкоджень Клієнта, згідно Правил Компанії

Передбачена додаткова опція звільнення від сплати страхових платежів у випадку встановлення інвалідності І групи або Смерті Клієнта. У такій ситуації СК «Форте Лайф» бере на себе відповідальність за подальшу сплату полісу до кінця дії Договору.

* Всі умови страхування містяться в Правилах страхування, додаткових умовах до них , умовах договорів страхування.

Оплатити страховий поліс

Оплатити

 

Кожна людина унікальна та неповторна.Кожний з нас отримав найцінніший подарунок – Життя, яке дається лише раз. Воно може бути  звичайним чи особливим, щасливим чи сумним, довгим або коротким – неможливо пройти цей шлях двічі.

Коли людина відчуває себе щасливою? Коли кохає і почувається коханою, коли очікує народження дитини, коли піклується про своїх рідних та оберігає їх від неприємних життєвих ситуацій. 

Програма страхування «Життя» - це не лише захист застрахованої особи, але й одночасне накопичення коштів, які після закінчення терміну дії договору ви можете використати на різні цілі. 

Однією з особливостей цієї програми є можливість страхування немовляти з перших його днів. 

Чи всі ми впевнені у завтрашньому дні?

На жаль, хвороби та травми часто-густо з'являються несподіванно. Дороге лікування та реабілітація виснажують усі запаси грошей на «чорний день». То чому б не мати запасний надійний вихід, який можна використати в критичних випадках?

Справжні чоловіки страхують не тільки своїх дітей, а й мам цих малюків. Адже, плануючи майбутнього нащадка, потрібно бути готовими до можливих труднощів. Маєте бажання дізнатись більше про програму для Ще однією особливістю страхової програми “Життя” є наявність опції «Звільнення від внесення страхового платежу». У випадку встановлення інвалідності I групи або смерті Страхувальника подальша сплата договору до закінчення терміну його дії здійснюється страховою компанією Forte Life Insurance. Це означає, що  Страхувальник повністю звільняється від обов’язкової сплати за страховим полісом, а всі подальші платежі замість нього вносить СК “Форте Лайф”. 

Василь застрахував сина за програмою “Життя”. Термін дії - 20 років. Через 5 років Страхувальник отримав інвалідність I групи, через що втратив можливість вносити сплату за полісом. У такому випадку СК “Форте Лайф” здійснює оплату поліса протягом наступних 15 років замість Василя.