Програма
«11»
Придбання власної нерухомості за допомогою страхування
Зв’язатися з консультантом

Програма «11»

Арендуєте квартиру, а думками давно у власній ?

Программа «11» - ваш реальний шанс вирішити проблему з житлом уже завтра!

✔Придбання квартири чи приватного будинку без оформлення кредиту

✔Купівля нерухомості без відсотків та комісій - 0% комісії та річних відсотків

✔Розстрочка до 30 років з фіксованою вартістю помешкання

✔Оплата нерухомості щорічними фіксованими платежами

✔Можливість придбання нерухомості в іншій країні

Придбання нерухомості

10
%
Перший внесок
до
30
Років
Розстрочка
3
роки
Min вік Клієнта

Особливості продукту

✔Разом з отриманням такої бажаної нерухомості Клієнт, на час дії Договору знаходиться під додатковим захистом від травм, інвалідності , критичних захворювань.

✔Розстрочка до 30 років без відсотків та комісій

✔Продукт "11" дає можливість придбання як первинної, так і вторинної нерухомості.

✔У разі смерті Клієнта нерухомість переходить у власність чітко визначених вигодонабувачів.

 

В яких випадках передбачена виплата?

Програма «11» - це портфельний продукт , який , в першу чергу, дає можливість оперативно вирішити питання купівлі нерухомості , а також накопичити на пенсію та отримати страховий захист протягом дії Договору.

У разі смерті Клієнта нерухомість переходить у власність родичів без додаткових доплат.

Крім нерухомості, рідні отримають додаткову виплату, якої вистачить ще на одну квартиру.

* Всі умови страхування зазначені в Правилах страхування , додаткових умовах до них та в договорі страхування.

Оплатити страховий поліс

Оплатити

 

Банківський кредит з високим відсотком, іпотека в валюті … Ці слова лякають кожного, хто планує придбати нерухомість. На жаль, різке підвищення курсу долара нанесло чутливий удар по ринку нерухомості   і по  тих  людях, які уже взяли кредит у доларах на придбання власного житла.

Така ситуація «заморозила»  майже всі новобуди, і лише у 2017 году вони почали потроху відновлювати продаж об’єктів. Та чи може середньостатична людина з середньою зарплатнею придбати собі житло? Адже потрібно накопичувати не тільки на сплату за квадратні метри, а й на відсотки за кредитом, на аренду квартири, а  на гроші, що залишились після сплат, має жити вся родина!

Що пропонують нам банки? Розглянемо «вигідну» пропозицію отримання кредиту на первинну нерухомість від одного з популярних  банків країни.

- перший внесок – мінімум 25%

- ставка за кредитом – 18%

- максимальный термін кредитування – 20 років

- додатково по 0,5% від вартості нерухомості за страхування житла та життя страхувальника  

У процесі нескладних розрахунків , навіть без урахування додаткового відсотка за страхування, ми розуміємо: переплата за кредитом за  квартири вартістю  600 000 грн. (з них 150 000 перший внесок)  за 20 років  буде більше   460 000 гривень. А якщо маєте кредит в іноземній валюті, можна пити літрами валер’янку , розуміючи, що ви знаходитесь під постійним ризиком  потрапити в боргову яму банку.

Отже, на іпотеку готовий не кожен, тому що цей кредит розтягнутий на роки, змушуючи всю родину працювати на його погашення за рахунок зменшення власних потреб.   Та навіщо переплачувати  захмарні кошти, якщо можна придбати власне житло без процентів та комісій?

Програма «11» — це унікальна програма страхування, яка надає можливість придбати власну нерухомість і в Україні, і за кордоном. Немає різниці - первинний чи вторинний ринок, квартира чи будинок, Україна чи Маямі … Обираючи цю програму, ви втілюєте свої мрії в реальність, при цьому проживаючи  у власному житлі та виплачуючи його вартість фіксованими платежами БЕЗ КОМІСІЇ ТА ВІДСОТКІВ! Більш того, продукт «11» є комплексним і забезпечує страхування життя Клієнта, детальніше.

Forte Life Insurance у 2012 році війшла до ТОП- 10 кращих компаній, згідно рейтингу Insurance TOP, завдяки іноваційній програмі «11».  На даний момент ми успішно реалізуємо  цю програму на ринку  України, Білорусії та Казахстану.

Відсутність комісії та відсотків дає можливість жити у своєму будинку чи квартирі, виплачуючи вартість житла протягом  30 років. Давайте порахуємо, який щомісячний внесок порібно оплачувати,  якщо ви придбали житло вартістю 600 000 грн.  за програмою «11».

Чоловік, 1988 р.н.

Вартість житла – 600 000 гривень

Термін дії договору -  30 років

Оплата – 1 500 гривен на місяць або 18 000 на рік

Програма «11» - це надійний старт для отримання власної нерухомості!