Програма
«Пенсія»
Накопичення пенсії з пожиттєвою виплатою або виплатою протягом певного терміну
Зв’язатись з консультантом

Програма «Пенсія»

Програма страхування життя «Пенсія» допомагає накопичити капітал з додатковими інвестиційними бонусами до планового виходу на пенсію з пожиттєвою виплатою або виплатою протягом певного терміну

Страховий захист за програмою "Пенсія":

15
років
Термін дії Договору
5 000
грн.
Річний внесок
120 000
грн.
Страхова сума з інвестдоходом

Особливості продукту

✔ Безандерайтинговий продукт!(без заповнення декларації щодо стану здоров"я)

✔ Термін дії Договору від 5 до 30 років

✔ Беремо на страхування від 16 до 59 років

✔ При одноразовому внеску є можливість отримання пенсії вже з наступного місяця!

 

У яких випадках передбачені виплати?

У випадку Дожиття Клієнта до кінця терміну дії Договору

Страхова виплата при настанні ризику «Інвалідність І, ІІ, ІІІ групи в результаті нещасного випадку»

У випадку Смерті Клієента страхова виплата членам родини

Передбачена додаткова опція звільнення Клієнта від сплати страхових платежів у випадку встановлення інвалідності І групи або Смерті, тобто СК «Форте Лайф» бере на себе відповідальність за подальшу сплату платежів до кінця терміну дії Договору

* Всі умови страхування містяться в Правилах страхування, додаткових умовах до них, умовах договорів страхування.

Оплатити страховий поліс

Оплатити

 

 

Думки про майбутню пенсію відвідують кожного у свій час. У 18 років ти весь у навчанні, коханні, розвагах, а ось після 25 починають з’являтися думки те, якою буде пенсія та чи можливо прожити на ці гроші в пенсійному віці.

На жаль, протягом багатьох років в Україні існує практика заробітної плати в конверті. Людина може бути оформлена на мінімальну ставку , а решту отримувати готівкою, як бонус. На той момент працівника це влаштовує, адже сума получаеться значно більша, ніж з відрахуваннями на НДФЛ. Але що очікує його в майбутньому , коли розпочнеться пенсійний вік? У кращому випадку це може бути мінімальна пенсія або ж трохи більше мінімальної. Аналізуючи сьогодення,  розуміємо,  що 90% пенсій такі, що прожити на ці гроші неможливо. Нам часто приходиться бачити пенсіонерів, які рахують копійки, купуючи ліки в аптеці чи в магазині. Хіба вони не працювали все життя? Хіба вони не заслуговують   на спокійний та комфортний відпочинок у літньому віці? Який вихід з цієї непростої ситуації?

Можливо, пенсійня реформа та шлях України до Європи змінять ситуацію? Але ж у Європі левову частку пенсійного забезпечення люди накопичують самостійно, з молодих років. Прийшов час і нам потурбуватися про себе заздалегідь, придбавши програму страхування «Пенсія».

Суть програмы: ви укладаєте договір з СК «Форте Лайф», тим самим накопичуючи свою майбутню пенсію , яка складається з ваших внесків та додаткового інвестдоходу компанії. У цей період  ви одночасно маєте страховий захист , обравши додаткові опції.

Обираєте варіанти періодичності внесків і виплат по закінченню дії договору та спокійно видихаєте. Тепер ви можете зі своєї зарплатні  відкладати на власну пенсію, не боячись того дня, коли офіційна державна пенсія неприємно здивує вас начисленою сумою. Ви можете після закінчення Договору забрати всю суму одночасно, витративши на гарний відпочинок чи придбання нерухомості тощо. Все залежить виключно від вашого рішення!

Forte Life Insurance успішно працює на ринку СНД уже більше 12 років, і програму страхування «Пенсія» придбали кілька тисяч клієнтів!

Зупинись і подумай,  про яку пенсію мрієш ти ?