Програма
«Інвест лайф»
Програма з додатковим прибутком від інвестування коштів в різні портфелі
Зв’язатись з консультантом

Програма «ІНВЕСТ ЛАЙФ»

Програма «Інвест Лайф» забезпечує інвестування коштів Клієнта у різні портфелі інвестора з одночасним страховим захистом Клієнта та членів його родини при настанні страхових випадків

 

10
років
Термін дії Договору
10 000
грн.
Річний внесок
4
15
21
%
Портфелі

Особливості продукту

✔ Страхуємо від 0 до 65 років

✔ Термін дії Договору від 5 до 30 років

✔ Можливість отримання додаткового прибутку

✔ Інвестування коштів у 3 портфелі інвестора: портфель «Стабильний» (кошти розміщені на депозитах банків), портфель «Збалансований» (кошти вкладені в депозити + облігації внутрішньої державної позики), портфель «Активний» (кошти вкладені в депозити + облігації внутрішньої державної позики + цінні папери (акції) провідних компаній України);

✔ По кожному інвестпортфелю нараховується Ґарантований прибуток у розмірі 4% + додатковий інвестиційний дохід

 

У яких випадках передбачені виплати?

Фінансовий захист з можливістю отримання додаткового доходу шляхом інвестування коштів Клієнта в чітко визначені законодавством напрямки розміщення активів.

Страхова виплата за страховим ризиком «Смерть» і «Смерть в результате ДТП»

Страхова виплата у випадку «Інвалідності І групи» або «Інвалідності І, ІІ, ІІІ групи в результаті нещасного випадку»

За умови непередбачених Травматичних пошкоджень гарантована страхова виплата, згідно Правил Компанії

Фінансовий захист Клієнта за страховим ризиком «Госпіталізація»

Додаткова опція звільнення Клієнта від сплати страхових внесків у випадку Інвалідности І групи або Смерті, тобто СК «Форте Лайф» бере на себе відповідальність щодо подальшої оплати полісу до кінця терміну дії Договору

* Всі умови страхування містяться в Правилах страхування, додаткових умовах до них, умовах договорів страхування.

Розрахувати страховий поліс

Розрахувати

Оплатити страховий поліс

Оплатити

 

Всі знають про те, що інвестування – вигідний інструмент ефективного використання та розпорядження власними коштами. Куди краще інвестувати свої гроші, щоб отримати прибуток? Де знайти найбільш вигідні умови для примноження капіталу? Не секрет, что банківський депозит вже не є надійним засобом для накопичення коштів, адже за останні 2 роки значно скоротилась кількість банківських установ, а тисячі людей втратили свої заощадження.

Зберігати гроші в "банці" чи «під подушкою»? За статистикою, більшість українців зберігають вдома значні кошти - від 40 до 60 млрд.доларів. Але таке зберігання є небезпечним, адже останнім часом збільшилась кількість кримінальних правопорушень у сфері приватної власності, та й інфляція "з"їдає" ваші кошти.

Купівля валюти, вкладення в золото, акції, цінні папери, торгівля на ринку біткоїнів та інше – все це ймовірні варіанти інвестуання, але для кожного з них характерні власні особливості й відповідно свій ризик втрати коштів.

Надійним рішенням збереження з одночасним примноженням коштів є страхова програма «Інвест Лайф», яка забезпечує якісну фінансову підтримку Клієнта та членів його родини з одночасним накопиченням у 3-х інвестиційних портфелях – Стабільному, Збалансованому та Активному .

Портфель «Стабільний» – кошти розміщені на депозитах банків, рекомендованих державою. Ґарантований інвестиційний дохід – 4%. За підсумками 2016 року компанія нарахувала своїм Клієнтам 13,5% річних за цим портфелем.

Портфель «Збалансований» – гроші розміщені на депозитах + облігації внутрішньої державної позики. Ґарантований інвестиційний дохід – 4%. По підсумках 2016 року компанія нарахувала своїм Клієнтам – 15,6% річних.

Портфель «Активний» – гроші розміщені на депозитах + облігації внутрішньої державної позики + цінні папери (акції). Ґарантований інвестиційний дохід – 4%. По підсумках 2016 року компанія начислила своїм Клієнтам – 17,7% річних.

При цьому в програмі «Інвест Лайф» є опції, що надають Клієнту страховий захист від травматизму, при встановленнні інвалідності, під час госпіталізації та інше, чого ніколи не забезпечить жоден банк!

Інвестуйте та накопичуйте кошти, піклуючись про свою родину!