Звернення до партнерів СК "Форте Лайф"

                    Дорогі  партнери!

Щоденне спілкування  робить нас на крок ближчими до нашої спільної мети – ефективної та  результативної співпраці з кожним брокером,  кожною структурою, з кожним директором чи менеджером, з кожним фінансовим консультантом. Велика шана і вдячність за ваш професіоналізм, готовність працювати на різних територіях, цілодобово, за будь-яких умов, у час реформ та змін. 
 Допомога людям у страховій сфері є дуже важливою роботою, адже ми з вами в якійсь мірі виконуємо соціальну функцію держави і на нас лежить велика відповідальність – страховий захист клієнтів від різноманітних непередбачуваних життєвих подій.

Компанія «Форте Лайф» розробила для вас сучасну систему мотивації, що спрямована на отримання максимального задоволення від роботи фінансового консультанта чи директора структури.
Це  широкий спектр подарунків і можливостей, а саме: професійні тренінги особистісного розвитку та тренінги для професійного зростання,  отримання сертифікатів на купівлю золота, антистресовий масаж, дегустація коньяку, вечеря у мексиканському ресторані, якісна техніка на вибір, подорожі містами України й країнами світу, грошові бонуси , а також можливість кар’єрного зростання та ефективна робота в команді для досягнення найсміливіших цілей!

Висловлюємо свою подяку Партнерам за наші міцні  взаємовідносини та взаєморозуміння, за любов до спільної справи, за постійний особистісний розвиток, за втілення мрій у реальність!
Бажаємо нашим партнерам значних перемог у  мотивації та досягнення найвищих вершин бізнесу!

 

Ласкаво просимо у світ «Форте Лайф»!

Заступник Генерального директора СК "Форте Лайф"

Назаренко Олена

Партнери Форте Лайф