Вибір бенефіціарів в страхуванні життя. Як не помилитися?

Ви купуєте страхування життя, щоб допомогти матеріально захистити людей, яких ви любите найбільше. Ось чому вибір Бенефіціара настільки важливий– адже це та людина, яка отримає грошові виплати від вашого поліса страхування життя. Призначення Вигодонабувача може здатися простим, і в цілому це так і є. Однак ненавмисна помилка може іноді приводити до серйозного головного болю.

Ось кілька важливих моментів, які необхідно врахувати не тільки при виборі Бенефіціара в полісі страхування життя, а й для для того, щоб переконатися, що страхова виплата піде саме туди, куди ви планували.

✔Хто може бути вказаний як Бенефіціар?
Ви можете вибрати будь-яку фізичну особу в якості одержувача страхової суми за страховим полісом в разі вашої смерті. Це може бути член сім'ї, друг або будь-хто інший.

✔Чи можна вказати дитину як Вигодонабувача?
Звичайно, можна, але якщо Вигодонабувачем є неповнолітня особа, то страхова виплата, належна йому, буде виплачена Страхувальнику або опікуну, або ж на закритий рахунок в банку, доступ до якого отримає дитина після досягнення повноліття.

✔Можна вказати декілька Бенефіціарів?
Так. Як правило, ви можете перерахувати стільки бенефіціарів, скільки забажаєте. У разі Дожиття ви можете вказати 1 вигодонабувача, і за ризиком Смерть - необмежену кількість. Якщо одержувачів страхової виплати за ризиком Смерть більше одного, їх дані і частка в % вказуються в додатку до Договору, але сума повинна дорівнювати 100%. 

✔Як призначити Бенефіціара в полісі страхування життя?
Поліс страхування життя - це юридичний договір між власником поліса і страховою компанією. У графі Вигодонабувачі ви вказуєте Бенефіціарів.

✔Чи можу я змінити Бенефіціарів, якщо захочу?
Так. Ви можете змінити будь-якого з бенефіціарів, перерахованих у вашому полісі страхування життя, в будь-який час з будь-якої причини. Можливо, ви повторно вийшли заміж і хочете оновити поле Бенефіціара на дані вашої другої половинки. Або, можливо, у вас народилася ще дитина і ви хочете додати її в якості вигодонабувача ..

Незалежно від причини, Forte Life Insurance дозволяє в будь-який час вносити зміни до зазначеного вами списку бенефіціарів, відправивши заяву на зміни в полісі страхування на нашу пошту.

Вибір бенефіціарів в страхуванні життя. Як не помилитися?