Страхування і тварини

__

Тварини часто стають співавторами страхових випадків.
Наприклад, нещодавно одного чоловіка в Нью-Йорку вкусила за палець білка. Витрати на першу невідкладну допомогу і введення протиправцевої сироватки склали майже 2000$. Буває, що й українські туристи страждають від укусів собак, мавп і навіть ослів. Причина завжди одна – бажання погодувати або погладити милу тваринку, у якої інші плани, мабуть..

Справді, українці люблять братів наших менших, а ще це напрочуд допитлива та невгамовна нація. Найчастіше у туристів страждають саме вказівні пальці, на другому місці – ноги, тобто ті, хто випадково наступив на морського їжака. До речі, витягувати голки їжака, що застрягли в тілі, ще та процедура! Радимо бути уважними та взувати спеціальні захисні капці.

Втім, постраждати від тварин можна не тільки за морями-океанами. Бувають найрізноманітніші ситуації.

Одного разу кінь у київському Гідропарку злякався, вирвався з рук свого супроводжуючого і в паніці потоптався передніми ногами по капоту припаркованого поряд автомобіля. Кінь, на щастя, не постраждав. А дороге авто було, на щастя, застраховано, тому ремонт здійснювався за рахунок страхової компанії.

Знаємо випадок, коли людина отримала травму від укусу іншої людини. За договором того клієнта страховою подією визнавалися тільки укуси тварини. Але страхова  компанія вирішила як виняток зробити виплату потерпілому клієнту, адже людину, яка так сильно кусається , можна прирівняти до тварини).
Будьте застраховані та убезпечені!