Шість великих помилок, яких слід уникати при купівлі поліса страхування життя

 
Страхування життя - це та неймовірно важлива інвестиція, яка вкрай необхідна кожному з нас. 
Звичайно, неприємно думати про свій відхід або хвороби, але планування майбутнього сьогодні може дати вам душевний спокій і впевненість в тому, що ваша сім'я буде фінансово забезпечена в непередбаченому випадку.
Проблема в тому, що не всі поліси страхування забезпечують повний захист, і якщо ви не знайомі з переліком доступних опцій, вибір правильної програми страхування може бути дуже складним. 
Поставтеся відповідально до вибору поліса страхування життя, ознайомтеся з різними продуктами і опціями, щоб бути впевненим у правильному вирішенні питання. 
Ніхто не застрахований від помилок, і багато хто вчиться на них. Сьогодні Forte Life Insurance допоможе вам уникнути найбільш поширених помилок, які клієнти роблять при покупці поліса страхування життя.
 
1. Купівля поліса страхування у першого ж агента, якого ви знайдете.
 
Витратьте час, щоб поговорити з кількома страховими агентами. Час - гроші, але не в цій ситуації. Саме від аналізу ринку страхування і вибору страхової компанії залежать ваші інвестиції. Витратьте час, щоб зрозуміти варіанти і зробити правильний вибір. 
 

2 . Прийняття рішення в наодинці

Якщо ви приймаєте рішення в наодинці або з допомогою когось, хто мотивований продавати тільки один тип продукту, ви ризикуєте зробити вибір між варіантами, які насправді вам не підходять. 
Зверніть увагу, що у кожної страхової компанії існує кілька програм з вибором всіляких опцій. Якщо вам «рекомендують» тільки одну програму у певній компанії, проаналізуйте цю ситуацію і задайте собі питання «Хіба це те, що мені підходить?» 
 

3. Неправильне заповнення поля Одержувач (Вигодонабувач) 

Найчастіша помилка полягає в тому, що при заповненні заяви на страхування життя, клієнти неправильно вказують одержувачів виплат. Більш того, більшість не змінюють бенефіціарів, коли відбувається подія життя, таке як смерть або розлучення. Зверніть особливу увагу на деталі!
 

4. Купівля страхування життя без чіткого плану 

Чи розумієте ви мету страхування життя? Чи розрахували необхідну страхову суму, яка може знадобитися вашим близьким у разі непередбаченогї смерті??
Перед прийняттям рішення про придбання поліса накопичувального страхування рекомендуємо створити чіткий план з певною для вас метою. 
 

5. Неправильне оцінювання власних сил

Залежно від страхових програм, опцій і сум страхових виплат формується вартість поліса. Правильно оцініть свої можливості, проаналізуйте варіанти на той випадок, якщо ви не зможете оплачувати щоквартальні або річні платежі. Переконайтеся, що ви розумієте всі умови програми страхування, вартість поліса, переваги і ситуації, коли ви не вносите з якоїсь причини регулярні платежі або хочете достроково розірвати договір.
 

6. Недалекоглядність 

Більшість людей купують страхування життя з невеликим терміном дії - 10-15 років. Насправді ми рекомендуємо купувати поліс страхування на більш тривалий термін дії, оскільки чим Ви молодший - тим менше страхові платежі.