Що страхують зірки шоу-бізнесу?

__


Преса часто інформує читачів щодо чудернацьких зіркових страхових полісів, коли страхують різні частини тіла на велику суму. Українські співачки теж не пасуть задніх: Наталя Могилевська застрахувала свої ноги, а Світлана Лобода – коліна. Але, схоже, пальма першості належить українському оперному співаку Юрію Годо: він, як повідомлялося, застрахував свій голос на 1 млн євро. Стиліст Сергій Звєрєв  свої руки, а Віра Брежнєва посмішку застрахували на 1 млн $.

Убезпечення важливих частин тіла започаткував ще 1920 році комік Бен Терпін, який застрахував на 25 тисяч доларів свою фірмову косоокість. А от співак Том Джонс не став страхувати голос, але на 7 мільйонів доларів застрахував волосся на грудях, яке часто демонструє у вирізі розстебнутої сорочки.
Ноги, груди, сідниці, пальці, голос, зуби … Ось неповний перелік застрахованих частин тіла світових зірок. 

ЗМІ часто пишуть про незвичні страховки, щоб розважити читача. Але страхування – це не жарти. Це інструмент мінімізації ризику втрати великих інвестицій. Подібні страхування українських співаків та відомих осіб часто відбуваються скромно та буденно, без зайвого ажіотажу.

Нещодавно в СК "Форте Лайф" був запит на страхування життя той-пуделя, що не притаманно для нашої країни. В наступній статті розкажемо цікавинки саме страхування тварин в Україні.