Зміни у надсиланні інформаційних листів Клієнтам

Шановні клієнти та консультанти!

Звертаємо Вашу увагу на зміни у надсиланні інформаційних листів Клієнтам Forte Life Insurance.

Повідомляємо про те, що з 1 лютого 2020 року надсилання інформаційних листів поштою БУЛО ПРИПИНЕНО.Письмо клиенту

Таке рішення прийняте з урахуванням декількох важливих аргументів:

✔Через сучасні технології змінився наш стиль життя та спілкування, тому ми менше наразі користуємося паперовими листами.

✔Значна частина наших Клієнтів, як і наша Компанія, дбають про стан екології й намагаються свідомо підходити до збереження та економії природних ресурсів.

✔Досить часто після укладання Договору страхування Клієнти змінюють адресу проживання (перебування) і не повідомляють про ці зміни Компанію. Через це поштові відправлення від Компанії вони не отримують.

✔Є випадки втрати з різних причин поштових листів.

 

У подальшому всі офіційні повідомлення будуть надсилатися електронними листами на ваш e-mail та sms-повідомленнями на номер мобільного телефону.

Компанія має достатню кількість інструментів для інформування Клієнтів, зокрема, сайт Компанії та Особистий кабінет клієнта на нашому сайті

Просимо Вас надати актуальні контактні дані до Компанії, а саме:

❶ ПІБ Страхувальника

❷ номер договору

❸ номер мобільного телефону ✆

❹ e-mail, без закінчення на ru та by.

Надсилайте інформацію з актуальної електронної пошти на  office@forte-life.com.ua. 

Якщо ви з якоїсь причини не маєте змоги зареєструвати свій e-mail, Компанія готова надсилати вам офіційні листи поштою за умови індивідуального звернення до менеджерів нашого контактного центру за телефонами ✆ +38 044 591 19 58, +38 044 200 02 18.

 

__

Власникам поштових скриньок Яндекс та Mail.ru

У зв’язку з блокуванням поштових сервісів mail.ru, yandex.ru, yandex.ua, bk.ru, list.ru та інших із закінченням на ru та by, а також на підставі указу Президента України за № 133/2017 від 15 травня 2017 року, власникам електроних поштових скриньок вищезгаданих серверів доставка листів не здійснюватиметься. З метою подальшого отримання електронних листів від СК «Форте Лайф» необхідно надсилати листи на   office@forte-life.com.ua за допомогою інших ресурсів, наприклад, gmail.com, ukr.net, i.ua та інших.

Дякуємо за довіру та співпрацю!