Виїзний семінар партнера компанії в м.Вінниці

20 вересня в ресторанно-готельному комплексі в м.Вінниця розпочався триденний виїзний семінар провідного партнера за участю представників СК "Форте Лайф". На мотиваційну зустріч приїхали понад 40 гостей з усіх куточків України. 

Заступник Начальника Департаменту продажів вручив сертифікати про досягнення нового рівня п'яти консультантам, а також привітав 10 лідерів продажів. На заході також були присутні 15 новачків, які успішно стартували в страховому бізнесі.  

На семінарі були обговорені стратегічні плани та перспективи розвитку страхового бізнесу в Україні, а також пенсійна реформа в нашій країні. Представник СК "Форте Лайф" провів презентацію компанії та розповів про продуктову лінійку, зробивши акцент на  інвестиційній програмі страхування "Державні облігації"

 Також семінар відвідав лайф-коуч Сергій Зонов, який провів авторський тренінг "Управління інтересом та керування емоціями клієнта". Forte Life Insurance не вперше проводить для консультантів партнера навчальні програми. Так, нещодавно в Києві на базі власного Тренінгового центру вже був проведений семінар на тему "Як справити на клієнта перше враження та досягнути мети". Читайте як це було ТУТ

СК "Форте Лайф" щиро вдячна партнерам за бездоганну роботу та надійне співробітництво! 

Финансовый консультант работа

Финансовый консультант работа Финансовый консультант работа  

Финансовый консультант работа

Финансовый консультант работа Финансовый консультант работа Финансовый консультант работа Финансовый консультант работа Финансовый консультант работа Финансовый консультант работа Финансовый консультант работа Финансовый консультант работа Финансовый консультант работа