Що обрати: страховий поліс чи депозит?

__ У будь-які часи люди намагаються фінансово забезпечити своє майбутнє. У художній літературі описано, як ховали свої гроші та скарби в потаємні місця та сховища, «на чорний день». У сучасному світі люди чинять інакше, вкладаючи власні кошти у різні фінансові кошики. 

Накопичувальне страхування життя має значну перевагу перед банківським депозитом саме у створенні страхової суми, на яку клієнт має страховий захист на весь період страхування. Програми страхування життя більш довготривалі, ніж депозити, та й укладаються на 5-10 років і більше. За цей період накопичується значна сума коштів, а на додачу – ще й гарантований процент від інвестдоходу компанії. 

Саме цю фінансову «подушку» у вигляді власних накопичень ми вважаємо перевагою у порівнянні з депозитом. Такі поліси укладають люди, що піклуються про свої родини та їхній добробут у разі непередбачуваних життєвих ситуацій. Так, якщо застрахована людина встигне сплатити лише один чи кілька страхових платежів, а потім станеться біда, компанія виплатить рідним не тільки те, що сплачено, а всю страхову суму, згідно договору. Такого ніколи не буде при укладанні депозиту, адже для накопичення на депозиті клієнт має бути живим, здоровим та працездатним.

У страховій компанії людина знає, що незалежно від того, що з ним відбудеться, його родина все одно отримає ту суму, яку він мріяв накопичити. Потрібно розуміти, що мова не йде про захмарні прибутки, тому що основне завдання – фінансовий захист родини у випадку будь-яких страхових ситуацій, наприклад, травматичних ушкоджень чи критичних захворювань. Щорічний внесок можна збільшити або зменшити, додати ризики чи прибрати тощо.
Наразі найбільш відповідальні і свідомі клієнти страхових компаній – жінки від 40 років, які піклуються про майбутнє своїх родин та забезпечують їх фінансовим захистом