Презентація особистого кабінету агента Fort-on

3 жовтня в тихий осінній вечір у стінах тренінгового центру відбулася презентація особистого кабінету агента Fort-on. До урочистого запуску кабінету підійшли з "родзинкою" та підготували для страхових агентів особливий вечір з невеличким фуршетом, пікантним гумором та.... грою в "Бананову корпорацію".

На заході були присутні активні агенти, що вже успішно зробили свої перші кроки в страховому бізнесі,  а деякі відзначилися досягненням нового рівня - Менеджера. 

Директор Департаменту з розвитку агентської мережі підвела підсумки діяльності нового ланки продажів СК "Форте Лайф" та вручила договори доручення для нових агентів. 

Нагадаємо, що всі страхові агенти нашої компанії проходять багаторівневі тренінги за технологіями спілкування, продажів і самопрезентації та комерційної пропозиції, а також вивчають програми страхування під керівництвом лайф-коуча Сергія Зонова.

Хочеш стати частиною команди СК "Форте Лайф"? Дзвони +38 (044) 200-02-18 та пиши на office@forte-life.com.ua!

Разом до успіху з Forte Life Insurance!

 

Презентація особистого кабінету агента Fort-on Презентація особистого кабінету агента Fort-on Презентація особистого кабінету агента Fort-on Презентація особистого кабінету агента Fort-on Презентація особистого кабінету агента Fort-on Презентація особистого кабінету агента Fort-on