Поради зі страхування життя для молодят

Ви вже зустріли своє кохання і плануєте об'єднати ваші долі? Це дуже серйозний крок, тому  ми рекомендуємо вам подумати з приводу  страхування вашого життя.
 Що потрібно врахувати перед укладанням поліса страхування життя?


Підготовка до весілля  наштовхує на безліч думок. Що очікує вас у майбутньому, які спільні цілі будуть досягнуті, чи вдасться здійснити мрії («збудувати власний будинок та посадити дерево»)? Виникає так багато хвилювань і міркувань, що накопичувальне страхування життя, здавалось би, не на часі.
Звичайно, відгуляти гучне весілля , відправитися у весільну подорож, планувати нове життя  набагато цікавіше, ніж думати про фінансову стабільність родини.  Але пізніше обов'язково приходить розуміння, що страхування життя є важливою частиною захисту вашого майбутнього як сімейної пари. 

Ось головні речі, які ви дійсно повинні знати про страхування життя для молодят.


☑ Перше, що потрібно зробити, - це з'ясувати, як саме працює страхування життя, які ризики воно покриває, й розібратися в загальному процесі накопичувального страхування життя. 


☑ Існують різні програми накопичувального страхування в залежності від ваших побажань та цілей. Більш детально може пояснити фінансовий консультант. Виберіть разом ризики, прорахуйте страхове покриття та ваші платежі. Обов’язково приділіть увагу вибору бенефіціарів (хто це, та кого можна вказати як Вигодонабувача, читайте детальніше ТУТ )


☑ Переконайтеся, що страхового покриття буде достатньо для вашої родини .  Страхування життя може підтримати родину після втрати годувальника, адже часто незахищена сім' я успадковує лише банківські кредити чи іпотеку. 


☑ Поліс страхування життя – це надійна фінансова подушка для вашої родини. Варто пам’ятати, що одним із основних ризиків за полісом  є  Дожиття клієнта, тобто закінчення терміну дії страхового договору, після чого ви отримуєте свої внески за цей період, та ще й з додатковим інвестиційним доходом


☑ Розглядаючи варіанти страхування життя, не забудьте про майбутнє літніх батьків та неповнолітніх дітей.  Можливо, від вашої допомоги залежить рівень життя кількох людей.  Це не тільки ваші діти, а , наприклад,  мати вашого чоловіка чи батько дружини, яких потрібно буде  матеріально підтримувати після виходу на пенсію. Це теж можливо передбачити, страхуючи власне життя.
Те ж саме стосується дітей. Народження та виховання дітлахів вимагає додаткових витрат, пов'язаних з оплатою шкільного навчання, правильним харчуванням, розвитком , придбанням одягу і безліччю інших речей. Якщо ви напевне плануєте мати дітей, не забудьте врахувати цей момент при розрахунку суми страхового покриття. 

 

То яке ж страхове покриття вам потрібно? Гарне правило - помножити свою зарплату на сім. При розрахунку можна скористатися нашими порадами в статті «Страхування життя: від чого залежить вартість вашого полісу?» 

Не відкладайте свою страховку. Може здатися, що, оскільки ви недавно одружилися й, можливо, ще не оговталися від витрат на весілля, ви можете відкласти страхування життя на кілька років. Проте ця думка хибна.  Не варто забувати, що чим ви молодші, тим кращі та вигідніші умови страхування.

Поради зі страхування життя для молодят