Пенсійне накопичення і страхування

__

Часто чуємо про те, що європейські пенсіонери значно впевненіше почуваються на відміну від українських "колег". Для цього існує кілька важливих факторів. Два основні – то рівень заробітної плати та великий відсоток від доходу, що заздалегідь відкладається на пенсійні потреби. Не забувайте, що жителі розвинутих країн відкладають на старість три або й чотири десятиліття! До того ж, у цих державах стабільна валюта та стабільне фінансове середовище. А ще існують податкові преференції для людей, які мають довгострокове накопичення.

У Європі пенсійна система багаторівнева, до того ж добре розвинута культура страхування, тому людина з початком трудової діяльності вже починає відкладати кошти на пенсію, щоб у похилому віці мати надійну фінансову «подушку».

Звісно, в ідеалі – мати на пенсії кілька джерел пасивного прибутку. Це може бути депозит, державні облігації або здача нерухомості в оренду, а ще – накопичувальний страховий поліс. Людина має задовго до пенсії розпочати власні пенсійні накопичення. Страховий поліс дає таку можливість, до того ж виплати можна отримати як одноразово, так і частинами протягом кількох років (ануїтетно).


Накопичувати кошти можна також у недержавному пенсійному фонді, що теж дуже вигідно і доступно.

Ми радимо накопичувати кошти одночасно в кількох напрямках, тоді ви надійно забезпечите себе фінансами після виходу на пенсію та почнете подорожувати світом, як більшість ваших ровесників, європейських пенсіонерів.

А чи є у вас фінансова "подушка"? Звертайтеся до фінансових консультантів для вибору накопичувальних та інвестиційних програм страхування.