Марафон з фінансової грамотності на Одещині

26 та 27 жовтня 2019 року в м. Ізмаїл Одеської області проходив Марафон фінансової грамотності, у якому взяв участь партнер нашої компанії.Марафон став майданчиком для спілкування з жителями Ізмаїлу, Кілії, Рені, Татарбунара, Білгород – Дністровського та інших

Основною тематикою були визначені  питання сучасного страхування життя, фінансова безпека та діагностика, пенсійне забезпечення тощо. 

Марафон широко висвітлювався засобами масс-медіа, зокрема, були задіяні радіо та телебачення. У рамках Марафону за запрошенням оргкомітету  на  інформаційному  семінарі  "Час Speak: Деньги. Цели. Риски" виступав представник компанії «Форте Лайф». Дві години спілкування та активного обговорення пролетіли непомітно! Учасники семінару отримали відповіді на свої запитання з приводу фінансового планування, переваг програм «Форте Лайф», вигідних умов накопичення.

Цим семінаром завершився Марафон фінансової грамотності, але розпочався новий період розвитку партнерської компанії , яка практично вийшла на регіональний рівень фінансового консультування. Саме такий професійний підхід до фінансового консультування та супроводження допоможе Україні стати справжньою європейською державою!

Зичимо нашому партнерові великих успіхів у досяганні поставлених цілей!

Финансовая грамотность  Работа - Финансовая грамотность Работа в Измаиле Финансовая грамотность Финансовая грамотность