Корпоративний проморолик про Forte Life Insurance

Шановні партнери!

ПрАТ «Страхова компанія «ФОРТЕ ЛАЙФ» висловлює Вам щиру вдячність за взаємовигідне співробітництво та добропорядні партнерські відносини, які сприяють нашому загальному успіху.

Команда фахівців Forte Life Insurance багато працює, розвиваючи компанію та її партнерські зв'язки. Кілька місяців тому був проведений ребрендинг всієї поліграфічної та рекламної продукції, ми знайшли нарешті свій стильний орнамент (елемент старовинної народної подільської вишивки), який став, по суті, нашою візитною карткою. Був оновлений продуктовий ряд страхових продуктів, поліпшені тарифи, розширено перелік додаткових ризиків. Змінився також і логотип компанії, над яким працювали професіонали.

А тепер - найсвіжіша новина!

Вийшов корпоративний проморолик про Forte Life Insurance від відомої продакшн студії. Ми впевнені, що цей фільм допоможе вам ще успішніше досягати поставлених цілей.

Компанії «Форте Лайф» є чим пишатися, адже за роки своєї діяльності кількість клієнтів зросла в 23 рази, а резерви компанії збільшилися в 62 рази!
Forte Life Insurance -
- єдина українська компанія страхування життя, яка успішно прийняла на обслуговування клієнтські портфелі чотирьох інших страхових компаній. Ми цілеспрямовано покращуємо і розширюємо клієнтський сервіс. Так, у минулому році був створений новий сучасний сайт з особистим кабінетом консультанта і клієнта, а в кінці поточного року запланований старт нового унікального кабінету клієнта з різноманітним функціоналом, завдяки якому клієнт отримає інформацію про стан договору, зміни, нарахуваннях та ін.

За останній рік СК "Форте Лайф" :

☑Провела ребрендинг всієї продукції

☑Розробила новий логотип

☑Оновила ряд страхових продуктів, поліпшивши тариф і умови

☑Створила новий сучасний сайт

 

Маркетингова підтримка

Розвиток компанії, звичайно ж, має на увазі професійну маркетингову підтримку наших партнерів і клієнтів. Для цього на нашому сайті є розділ з новинами страхування, а також серія інформаційних статей в допомогу клієнтам і фінансовим консультантам. Крім того, СК «Форте Лайф» запустила серію відеороликів про програми страхування, де висвітлюються ключові моменти кожної з них

Висловлюємо надію на продовження успішної співпраці на благо наших спільних інтересів, а також на подальше збільшення показників спільної роботи. Бажаємо Вам і Вашій компанії успіхів та процвітання!

З повагою

Департамент Маркетингу

Forte Life Insurance