3 найважливіші моменти, які ми врахували при оформленні поліса страхування життя.

Рубрика «Історії наших клієнтів»

Коли Євгенія та її чоловік, після спілкування з фінансовим консультантом, сіли за оформлення поліса страхування, з'ясувалося, що заповнити заяву не так і легко, адже як правильно зрозуміти, яке страхове покриття їм необхідно? Щоб порахувати, яка сума актуальна для страхування життя, вони враховували можливу іпотеку, свої щорічні витрати і майбутні витрати на навчання в коледжі для своїх маленьких дітей. Свою історію  купівлі першого поліса страхування розповідає Євгенія С., клієнтка СК «Форте Лайф» з 2015 року.

«Коли ми дізналися, що я вагітна нашим першим малюком, ми з чоловіком вирішили, що прийшов час застрахувати своє життя. Ми були ще відносно молоді, і жили сьогоднішнім днем. Але в той момент, коли ти розумієш, що від тебе залежить майбутнє маленької людини, починаєш думати інакше. Нам сподобалося те, що, чим ми молодші, тим більше вигідних пропозицій по накопичувальному страхуванню життя.

Навіщо нам був потрібен страховий поліс? Ми обидва хотіли, щоб друга половинка і наш синочок були фінансово захищені, якщо раптом щось трапиться з одним з нас. Перша частина заповнення заяви на страхування життя була відносно простою - пара нескладних форм (хоча історія сімейного здоров'я зажадала пару уточнюючих дзвінків) і досить легкий іспит на здоров'я, проведений не виходячи з дому. А ось друга частина здалася складніше - розуміння того, яке саме страхове покриття ми б хотіли, і на який період. Для цього треба було набагато більше часу для роздумів.»

Те, яку страхову виплату ви хочете, в кінцевому підсумку буде впливати на ваші щомісячні платежі, так що це треба врахувати, але є і багато інших моментів, про які потрібно подумати.

«Коли справа дійшла до роздумів про наших потребах і теперішніх витратах, ми визначили кілька факторів, які безпосередньо сформували необхідну суму страхового покриття»

 

3 ФАКТОРИ

1. Будинок. Іпотека

«Ми з чоловіком все ще жили на орендованій квартирі в Ірпені, коли дізналися, що я вагітна. Але ми вже планували купити невеликий будинок в передмісті. Було непросто розрахувати вартість нерухомості, яка була тільки в наших планах, але ми приблизно розуміли наші можливості і ринкову вартість житла в регіоні. Усієї суми на придбання будинку у нас не було, і ми планували взяти іпотечний кредит. Загальна сума з банківськими відсотками і була одним з факторів при виборі суми страхового покриття. Ми хотіли переконатися і не турбуватися, що друга половинка зможе погасити кредит, якщо щось раптово трапиться.»

Повне погашення іпотеки не обов'язково враховувати при виборі суми покриття по полісу страхування життя, але якщо у вас є іпотека, варто розуміти і враховувати всі ризики.

2. Наші витрати

«На той момент ми вже відкладали гроші на нерухомість, я вела домашню бухгалтерію і приблизно знала наші витрати і суму доходів. Наприклад, заробітна плата чоловіка йшла на майбутній будинок і комунальні послуги. А ось моя - на харчування, здоров'я, одяг і відпочинок. Вибираючи поліси страхування життя, ми хотіли переконатися, що у другої половинки буде достатньо коштів, щоб покрити відсутню зарплату протягом принаймні кількох років.

3. Освіта дітей

Так як я була вагітна в той час, коли ми вирішили купити довгострокове накопичувальне страхування життя, ми розуміли, що непогано б враховувати і оплату освіти нашої дитини. Ми з чоловіком не замислювалися про те, який коледж чи університет буде, але приблизну вартість навчання врахували при виборі суми страхового покриття.

Підрахувавши наші витрати, ми були не здивовані, ні! Ми були шоковані вийшла сумою! Адже вона склала більше 1 200 000 гривень, які для нашої сім'ї здаються просто нереальними.

Ця сума і стала нашим страховим покриттям в полісах моєму і чоловіка, але при розрахунку на 20 років (ми оплачуємо кожні півроку) вийшла не така вже й велика сума, яку можна виділити з сімейного бюджету. Адже те, що у тебе є фінансовий захист і підтримка на випадок непередбаченої ситуації, надає спокою і впевненості. Більш того, коли народився наш первісток, ми також застрахували його до повноліття.

Накопичені гроші плануємо витратити саме на навчання, або ж нерухомість для синочка. Зараз під серцем я ношу другу дитину. Ми купили будинок в кредит, як і планували. Звичайно, з народженням першого синочка витрати збільшилися, але ми так само продовжуємо оплачувати наші поліси, розуміючи, що це наша підтримка і гарантія».

Купівля поліса страхування життя вимагає фінансових витрат, але душевний спокій, який ви отримаєте, знаючи, що ваші близькі отримають фінансову підтримку в тому випадку, якщо щось трапиться з членом сім'ї, в сотні разів збільшить значення цієї суми.

Хочете отримати безкоштовну консультацію і розрахунок поліса страхування життя? Залиште заявку на сайті!