15 років разом з Форте Лайф: недержавний пенсійний фонд

8 грудня 2020 року компанії «Форте Лайф» виповнюється 15 років! Протягом більше ніж 10 років ми активно співпрацюємо з недержавним пенсійним фондом "Пенсійний капітал"

НПФ «Пенсійний капітал» створений з метою участі в Пенсійній реформі, відповідно до законодавчих вимог.
Кожна людина після виходу на пенсію хотіла б зберегти звичний рівень життя. Що для цього потрібно? Усі фінансові консультанти знають: необхідно заздалегідь накопичити певний фінансовий багаж,  і тоді можна спокійно насолоджуватися заслуженим відпочинком. 
 
Працюють декілька фінансових механізмів накопичення, у тому числі – довгострокове страхування життя, але є ще такий : акумулювання, збереження та примноження пенсійних коштів у недержавному пенсійному фонді. Такі довгострокові інвестиції у своє майбутнє людина здійснює протягом трудового життя . Розмір накопичених заощаджень тісно пов’язаний з періодом накопичення. Пенсійні накопичення мають принаймні компенсувати різницю в доходах, надаючи людині можливість після виходу на пенсію щомісячно отримувати додатково до державної пенсії грошові кошти в розмірі, не меншому, ніж половина втраченого заробітку.

НПФ «Пенсійний капітал» забезпечить вам таку можливість!

*Дата заснування – 2004 рік
Дохідність – 16%
Основні складові  портфеля – банківські депозити та облігації, а також облігації, гарантовані державою

_недержавний пенсійний фонд