15 років разом з «Форте Лайф»: завжди на зв'язку

8 грудня 2020 року компанії «Форте Лайф» виповнюється 15 років! Саме 2005 року на страховому ринку України з’явилася нова страхова компанія, яка з часом перетворилася на велику компанію  «Форте Лайф», що завдяки правильній стратегії розвитку входить наразі до ТОП-10 найкращих компаній України. 

СК «Форте Лайф» цінує та поважає своїх клієнтів, партнерів, агентів й фінансових консультантів, тому спілкується з ними часто, активно, продуктивно через різні комунікаційні платформи – сайт, особистий кабінет, мобільний додаток, соціальні мережі.

Про Forte Life Insurance можна дізнатися практично на всіх платформах інтернету: є сторінка у FB, сторінка Instagram, на Телеграм-каналі, де постійно проводяться опитування підписників.
Компанія регулярно різними засобами спілкується з клієнтами та партнерами, проводить опитування наших читачів та отримує зворотний зв’язок. Така співпраця спонукає нас ставати кращими, працювати швидко та сучасно.

Факт: найчастіше наші клієнти та партнери отримують інформацію з сайту компанії, а також сторінки Фейсбук, яка була створена більше ніж 7 років тому, та налічує близько 2000 підписників. 

Ми знаємо, куди йдемо, і де хочемо бути!
Будьте з "Форте Лайф"!

 

15 років разом з «Форте Лайф»: ми у соцмережах