СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» здійснює виплати клієнтам СК «Унілайф», «Ренлайф» та «Блакитний поліс», клієнтські портфелі яких прийнято на обслуговування

СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» , за умовами  договорів страхування життя, здійснює виплати  клієнтам страхових компаній  «Унілайф», «Ренесанс Життя» та  «Блакитний поліс», клієнтські портфелі яких було прийнято на обслуговування.

v Договори  клієнтів СК «Унілайф» передані на обслуговування  СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» у 2013 році. Станом на 01 вересня 2017 року, СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» здійснила виплати клієнтам «Унілайфа» в сумі 13 645, 8 тис. грн.

v Договори  клієнтів СК «Ренесанс Життя» передані на обслуговування  СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» з квітня 2017 року.  За цей нетривалий період СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» здійснила виплати клієнтам  СК «Ренлайф» у сумі 4 897, 3 тис. грн.

v Договори  клієнтів СК «Блакитний поліс» передані на обслуговування  СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» з червня 2017 року. Протягом трьох  місяців  СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» здійснила виплати клієнтам «Блакитного полісу» на суму 1002,6 тис. грн.

СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» і надалі буде нести зобов’язання за страховими полісами свої клієнтів, згідно чинного законодавства та Правил страхування.

 

Виплати по портфелях прийнятих СК

СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» спеціалізується на наданні повного спектру послуг зі страхування життя. Компанія заснована 8 грудня 2005 року та діє на підставі безстрокової Ліцензії Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, серія АЕ284268 від 09 січня 2014 року.

Комментарии запрещены.