Семінар фінансових консультантів страхового брокера «ІФБ»

23 вересня 2017 року у місті Житомир відбувся семінар фінансових консультантів  страхового партнера «Інвестиційний Фінансовий Брокер».

 Компанію «Форте-Лайф» презентувала директор Департаменту по роботі зі страховими посередниками Каріна Машталір, яка розпочала свій виступ з позитивного месседжу – роздала слухачам печиво, всередині якого були побажання для кожного: «Ваші плани здійсняться», «Ви успішно подолаєте перешкоди!» тощо. Представник Компанії надала партнерам інформацію про тенденції розвитку страхового ринку, ґрунтовно представила Компанію та її продуктовий ряд, нагадала умови осінньої мотивації.

Наприкінці  семінару Каріна Машталір привітала партнерів з трирічною річницею плідної роботи та вручила партнерам цікавий подарунок від Компанії – бізнес-карту Україну, на якій можна позначати відкриття нових  офісів та структур.

Компанія «Форте-Лайф» щиро вдячна  нашому страховому партнеру «ІФБ» за співпрацю та бажає нових фінансових звершень!

 

 

СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» спеціалізується на наданні повного спектру послуг зі страхування життя. Компанія заснована 8 грудня 2005 року та діє на підставі безстрокової Ліцензії Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, серія АЕ284268 від 09 січня 2014 року.

житомир житомир1

Комментарии запрещены.