Страхування на всі випадки життя

Дізнайтеся більше про всі можливості

Новини

Всі новини про страхування в Україні

Семінар страхового брокера "Щит"
21.03.2018г
17 березня 2018 року компанія «Форте Лайф» брала участь у семінарі страхового брокера «ЩИТ». Семінар відбувся в готельному комплексі міста...
Детальніше...
Рівень мотивації 2018 Platinum
20.03.2018г
Шановні партнери  СК "Форте Лайф" розробила систему  Мотивації 2018  , в якій бере участь кожен партнер і фінансовий...
Детальніше...
Forte Life Insurance в цифрах за лютий...
19.03.2018г
СК "Форте Лайф"  підвела підсумки результативної роботи за Лютий місяць 2018 року. Сумарно страхові виплати за цей період становили 1 600...
Детальніше...
5 важливих правил покупки накопичувального...
16.03.2018г
Основна мета страхування життя - створення «фінансової подушки», яка пом'якшить удар від можливих несприятливих обставин. Вам необхідно знати...
Детальніше...
Вибір бенефіціарів в страхуванні життя. Як...
15.03.2018г
Ви купуєте страхування життя, щоб допомогти матеріально захистити людей, яких ви любите найбільше. Ось чому  вибір Бенефіціара настільки...
Детальніше...
Вітаємо фінансових консультантів з...
13.03.2018г
Підсумки  за 1 тиждень Березня Forte Life Insurance вітає фінансових консультантів, які скористалися програмою лояльності...
Детальніше...
Рівень мотивації 2018 Gold
06.03.2018г
Шановні партнери!  Страхова компанія Форте Лайф розробила систему  Мотивації 2018 для наших партнерів і фінансових...
Детальніше...
Міжнародна страхова компанія "Classic Life...
02.03.2018г
Українські реалії змусили міжнародну страхову компанію "Classic Life Insurance" змінити напрямок діяльності на вітчизняному ринку. 1 березня...
Детальніше...
Звернення до партнерів СК "Форте Лайф"
28.02.2018г
                    Дорогі  партнери! Щоденне спілкування  робить нас на крок...
Детальніше...
Чи потрібно вам страхування життя?
27.02.2018г
Думки про страхування власного життя, на жаль, відвідують не кожного українця. В Україні накопичувальні страхові поліси мають усього лише 3%...
Детальніше...
Конкурс від СК "Форте Лайф" №3
27.02.2018г
2 Стильні ділові ручки ✒ в подарунковій упаковці Forte Life Insurance чекають на переможців! СК "Форте Лайф" продовжує традицію...
Детальніше...
Рівень мотивації 2018 Silver
26.02.2018г
Шановні партнери!  Forte Life Insurance розробила вдосконалену систему Мотивації 2018 для партнерів і фінансових консультантів, в...
Детальніше...

Ласкаво просимо на офіційний сайт Страхової Компанії "Форте Лайф"!

Наша компания була створена в 2005 році. За цей час ми активно розвивалися, розширювали свої зв'язки, вийшли на ринок СНД (Білорусь, Казахстан, Росія), почали страхувати клієнтів з Литви, Грузії та Польщі.

Forte Life Insurance обслуговує більше 13 000 клієнтів, і з кожним днем ​​спільними зусиллями нашої дружної команди і успішних брокерів ми розвиваємося і досягаємо успіху.

Що пропонує СК "Форте Лайф"?

Враховуючи всі потреби і особливі побажання клієнтів, ми розробили 8 основних програм страхування життя та здоров'я.

Програми страхування життя бувають 2-х видів: ризикові та накопичувальні довгострокові.

Ризикові програми "Надійна Парасолька" і "Форте Лайф" передбачають і страхування життя, і здоров'я - від критичних хвороб або травм. Такі програми діють один рік, і по закінченню терміну потрібно переукладати договір страхування. Сума внеску є невеликою, від 400 гривень, а ось максимальна страхова виплата може досягати 800 000 грн.

Накопичувальні програми не тільки забезпечують страхування життя і здоров'я, а й одночасно накопичують суми внесків за основними ризиками, які додатково збільшуються завдяки нарахуванню інвестиційного доходу компанії.

"Життя" - страхова програма, яка призначена для людей будь-якого віку, аж до новонароджених дітей. Цей продукт користується найбільшим попитом на страховому ринку.

"Дитячий капитал" - страхование здоровья ребенка с накоплением основного капитала, который можно использовать на обучение, свадьбу, старт собственного бизнеса и т.д.

"Леді Лайф" - лідер страхування життя і здоров'я жінок, а також їх новонароджених дітей. Страхова програма фінансово захищає і жінку, і її дититу від різних патологій, описаних в умовах програми, при цьому всі суми внесків накопичуються.

"Програма 11" - інноваційна страхова програма, яка дає можливість придбати власне житло без відсотків, іпотеки, комісії і т.д. СК "Форте Лайф" завдяки цьому унікальному продукту всього лише за рік увійшла в ТОП-10 кращих страхових компаній, згідно Insurance TOP.

"Інвест Лайф" - програма, що дозволяє накопичити і збільшити грошові кошти шляхом інвестування їх в різні портфелі. Клієнт при цьому знаходиться під страховим захистом.

"Пенсія" - безандеррайтинговий продукт, який не передбачає заповнення медичної декларації про стан здоров'я Страхувальника. Ця програма дозволяє накопичити кошти на додаткову пенсію, при цьому Клієнт знаходиться під страховим захистом.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію?

Надішліть нам повідомлення в формі зворотного зв'язку, і наші співробітники детально допоможуть вам вибрати необхідну програму страхування або ж підкажуть всі відмінності, плюси та мінуси різних полісів. Розрахувати страховий поліс ви можете самостійно, використовуючи страховий калькулятор в кожному з продуктів.

Хочете застрахувати життя в Одесі, Харкові, Києві, Дніпропетровську, Львові, Тернополі, Житомирі, Запоріжжі або Вінниці?

Територія покриття Страхової Компанії "Форте Лайф" не має кордонів. У м.Києві знаходиться головний офіс, а в м.Одесі філія. Але в кожному місті України, Білорусі, Росії, Казахстану та Польщі ми багато років працюємо з надійними і перевіреними Брокерами.

Бажаєте купити страховий поліс? Зверніться до нас із запитом, вказавши свої контактні дані та місто проживання і ми зконтактуємо Вас з надійним Брокером.

З повагою і глибокою вдячністю

Forte Life Insurance