30 листопада 2017 року страхова компанія «Форте Лайф» виступила організатором навчального семінару для  фінансових консультантів страхового партнера «Інвестиційний Фінансовий Брокер».

 На зібранні були присутні консультанти «ІФБ» з Вінниці, Києва, Житомира, Чернігова та інших регіонів України. З вітальним словом звернулась до учасників семінару  заступник Генерального директора компанії Олена Назаренко.

Однією з провідних навчальних тем була тема пенсійного забезпечення, яку висвітлила директор Департаменту по роботі зі страховими посередниками Каріна Машталір. Доповідач ознайомила присутніх з новинами пенсійної реформи, можливостями накопичення власної пенсії у недержавному пенсійному фонді, особливостями корпоративного страхування, розповіла про новий інвестиційний продукт, підвела підсумки роботи за 11 місяців 2017 року.

Вперше гостем семінару був директор  компанії з управління активами «ДМ Капітал»  Віктор Шимановський, який проінформував консультантів щодо можливості  інвестування  коштів за допомогою  ще одного фінансового інструменту, гарантованого державою, та щодо специфіки вкладів у державні облігації внутрішньої позики.

Бажаємо страховому партнеру «ІФБ» великого натхнення, успішної роботи та реалізації задумів !

 

СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» спеціалізується на наданні повного спектру послуг зі страхування життя. Компанія заснована 8 грудня 2005 року та діє на підставі безстрокової Ліцензії Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, серія АЕ284268 від 09 січня 2014 року.  

сем  30 11 шиман

Комментарии запрещены.