18 листопада 2017 року представник компанії «Форте-Лайф» брала участь у навчальному семінарі страхового партнера «Інвестиційний Фінансовий Брокер». На зібранні були присутні консультанти «ІФБ» з різних регіонів України. Компанію «Форте-Лайф» представляла Директор Департамента з роботи зі страховими посередниками Каріна Машталір.

Були обговорені питання, пов’язані з передачею клієнтського портфеля «Інвестиційний Фінансовий Брокер» до компанії «СК «Форте-Лайф» в результаті підписання відповідного договору між ПрАТ «СК «Класік страхування життя» та ПрАТ «СК «Форте-Лайф», з урахуванням вимог чинного законодавства та згідно рекомендацій Нацфінпослуг. У своїй презентації представник Компанії озвучила стратегію страховика на 2018 рік, звернула увагу слухачів на додаткові можливості співпраці з СК «Форте-Лайф» (ДМ капітал, НПФ), розповіла про новий інвестиційний страховий продукт.

Протягом року консультанти «ІФБ» активно реалізовували ексклюзивну програму «11». І ось приємна новина! Найближчим часом компанія «Форте-Лайф» планує придбати перший об’єкт нерухомості для брокера, який успішно виконав всі умови програми. З цієї нагоди Каріна Машталір вручила нашим партнерам символічний ключ від першої квартири . Традиційно за підсумками мотивації першого тижня після семінару найуспішнішим консультантам були вручені подарунки.

Бажаємо страховому партнеру «ІФБ» нових фінансових перемог, натхнення та втілення задумів !

111

Комментарии запрещены.