4 та 5 листопада  2017 року  працівники компанії «Форте-Лайф» брали участь у навчальних семінарах страхових партнерів «Арктур фінанс» та «Майбутнє життя – фінансовий сервіс» (м.Вінниця).

 Заступник Генерального директора Олена Назаренко ґрунтовно презентувала консультантам ТОВ «Арктур фінанс» компанію «Форте-Лайф», підкреслила переваги страхових продуктів, звернула увагу на нові можливості пільгового придбання нерухомості та нову мотивацію. З натхненням сприйняли слухачі інформацію про запуск нової програми.

Директор Департаменту по роботі зі страховими посередниками Каріна Машталір провела навчальний семінар для фінансових консультантів страхового партнера «Майбутнє життя – фінансовий сервіс» у м. Вінниці.

 Представник Компанії надала партнерам інформацію про тенденції розвитку страхового ринку,  презентувала Компанію та її продуктовий ряд, повідомила про запуск нового страхового продукта, були розглянуті нагальні організаційні питання.

СК «Форте-Лайф» бажає нашим страховим партнерам родинної злагоди та фінансових перемог!

 

 

СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» спеціалізується на наданні повного спектру послуг зі страхування життя. Компанія заснована 8 грудня 2005 року та діє на підставі безстрокової Ліцензії Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, серія АЕ284268 від 09 січня 2014 року.

 

Комментарии запрещены.