24  червня 2017 року у місті Житомирі відбулося зібрання фінансових консультантів  страхового партнера «Інвестиційний Фінансовий Брокер».

На семінарі були присутні працівники «ІФБ» з різних регіонів України. Компанію «Форте-Лайф» представляла директор Департамента по роботі зі страховими посередниками Каріна Машталір. У своїй презентації Каріна надала фінансовим консультантам вичерпну інформацію про Компанію, презентувала підсумки інвестиційної діяльності за 2016 рік та стратегію розвитку компанії в 2017 році.

З цікавістю та натхненням сприйняли партнери нову мотивацію під назвою «Феєрична Європа», що діє до 15 вересня 2017 року.

Переможцям Акції " Тиждень після семінару" були вручені приємні подарунки – яскраві парасольки з логотипом компанії.

Бажаємо нашому страховому партнеру «ІФБ» ще більше фінансових перемог, впевненості у своїх силах та натхнення для нових професійних звершень!

 

СК «ФОРТЕ-ЛАЙФ» спеціалізується на наданні повного спектру послуг зі страхування життя. Компанія заснована 8 грудня 2005 року та діє на підставі безстрокової Ліцензії Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, серія АЕ284268 від 09 січня 2014 року.

парасолі

 

Комментарии запрещены.