Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Форте-Лайф»  повідомляє про прийняття страхового портфелю Публічного акціонерного товариства ″Страхова компанія ″Блакитний поліс″.

Прийняття страхового портфелю відбулося шляхом підписання Договору про передачу страхового портфелю між ПАТ «СК «Блакитний поліс» та ПрАТ «СК «Форте-Лайф» з подальшою передачею страхових зобов’язань та відповідних до них активів.

Відповідно до цього Договору ПрАТ «СК «Форте- Лайф» набуває всі права та обов’язки за прийнятими договорами страхування життя. Умови страхування залишаються незмінними, відповідно до первісних умов укладання.

ПрАТ «СК «Форте Лайф» продовжить у подальшому виконувати усі зобов'язання перед страхувальниками відповідно до умов страхування та здійснювати операційне супроводження прийнятих договорів страхування.

Необхідності в заміні діючого договору на новий немає.

Звертаємо Вашу увагу на зміну реквізитів для сплати чергового платежу за договором страхування.

Для наших  Клієнтів ми розробили найбільш оптимальні умови для оплати платежів.

Сплатити страховий платіж без додаткової сплати комісії Ви можете наступним чином:

·         У будь-якому відділенні банку «Райффайзен Банк Аваль»:

р/р 265042456

МФО 380805

ЄДРПОУ 33940722

·         У будь-якому відділенні банку «ПриватБанк»:

р/р 26500053100680

МФО 321842

ЄДРПОУ 33940722

·         Через сервіс еквайрингу на сайті СК «Форте Лайф» https://forte-life.com.ua/

          у розділі «Оплата полісу»

Третій спосіб оплати найбільш зручний, оскільки  значно економить час нашого Клієнта. Списання коштів відбувається без комісії з банківської карти будь-якого банку та без будь-яких обмежень за часом.

З питань  подальшого  обслуговування  діючих договорів  страхування та  для отримання будь-якої  інформації Ви можете звертатись до ПрАТ «СК «Форте- Лайф» за телефоном: +38 (044) 591 19 58 та на електронну адресу: office@forte-life.com.ua

 

ПрАТ «СК «Форте-Лайф» заснована в 2005 році та здійснює діяльність у сфері добровільного страхування життя на території України та за її межами через страхових партнерів.  Має досвід у прийнятті та обслуговуванні страхового портфелю іншої страхової компанії.

ПрАТ «СК «Форте-Лайф» здійснює свою діяльність на основі безстрокової ліцензії Держкомфінпослуг.

ПрАТ «СК «Форте-Лайф» забезпечує надійну підтримку Клієнта в непередбачених життєвих ситуаціях за допомогою партнера з перестрахування – французької компанії «SCOR».

 

Businessman hand drawing an umbrella above a family concept for protection, security, finance and in

 

Комментарии запрещены.